اوقات شرعی 
 
 
امروز : 75
ديروز : 183
ماه : 3114
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

وزیر علوم بر جایگاه ویژه روابط عمومی در برنامه راهبردی دانشگاهها تاکید کرد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع مدیران روابط عمومی دانشگاههای کشور با اشاره به تدوین برنامه راهبردی دانشگاههای کشور گفت : این برنامه ها باید دارای پیوست فرهنگی بوده و به جایگاه روابط عمومی نگاه ویژه ای داشته باشند.
چهارشنبه 6 خرداد 1394

قائم مقام وزیر علوم در اموربین الملل :برای تحرک بخشی به دیپلماسی علمی ،روابط عمومی دانشگاهها باید تصویری درست از دستاوردهای علمی را به دنیا ارائه کنند

قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل و رئیس مرکز همکاریهای علمی و بین المللی این وزارت با اشاره به اینکه فعالیت روابط عمومی ها در حوزه قدرت نرم و نفوذ به افکار عمومی ملی و فراملی است بر بر نقش ویژه روابط عمومی دانشگاهها درتحقق دیپلماسی علمی تاکید کرد .
چهارشنبه 6 خرداد 1394

دكتر اميد: مديران روابط عمومي دانشگاه‌ها بايد در ترويج گفتمان خيرين و واقفين آموزش عالي نقش اساسي ايفا كنند

دکتر محمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: مديران روابط عمومي دانشگاه‌ها بايد در ترويج گفتمان خيرين و واقفين آموزش عالي نقش اساسي ايفا كنند.
چهارشنبه 6 خرداد 1394

دکتر فرقانی : در شرایط کنونی همه سازمان ها نیازمند مدیریت رسانه محور هستند

دکتر مهدی فرقانی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی معرفت شناسی ارتباطات در امر تعامل با رسانه ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.
چهارشنبه 6 خرداد 1394

فرا رسیدن ميلاد سرور جوانان عالم، حضرت علي اکبر(ع) و روز جوان مبارک باد.

امام خميني(ره) : عزيزم! از جواني به اندازه ‏اي که باقي است، استفاده کن؛ که در پيري همه چيز از دست مي‏رود، حتي توجه به آخرت و خداي تعالي!
چهارشنبه 6 خرداد 1394

شاعر پیشکسوت مراغه دار فانی را وداع گفت.

رحیم ضیایی ‎فر، شاعر و نویسنده ‎ پیشکسوت مراغه، دار فانی را وداع گفت.
چهارشنبه 6 خرداد 1394

یک روابط عمومی ایده آل چه روابط عمومی است؟

مخاطب مدار و مخاطب محور باشد: یعنی نیازسنجی به موقع جامعه . شناخت نیازها و خواست های مشتریان و مخاطبان اولین اصل مشتری مداری است .
شنبه 8 شهريور 1393